Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Welcome Packi

Welcome packi, czyli powitalne prezenty dla nowych pracowników

Obecny rynek pracy nazywany jest rynkiem pracownika i… nie bez powodu. Trudno znaleźć naprawdę dobrego, lojalnego specjalistę i zrekrutować go do swojego zespołu. Firmy uciekają się zatem do różnych zachęt, a także stosują niespotykane wcześniej zabiegi motywacyjne.

Jednym z nich jest bez wątpienia welcome pack, czyli pakiet powitalnych upominków dla nowo zatrudnionej osoby. To sposób na to, jak powiedzieć „witaj w zespole/dzień dobry/cieszymy się, że jesteś”, ale też element strategiczny, budujący pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Co składa się na ten wyjątkowy upominek? Mamy szereg propozycji, które od lat cieszą się uznaniem wśród naszych klientów – możesz zdecydować się na ofertę standardową lub samodzielnie zaprojektować zawartość paczki. Już dzisiaj zamów własny welcome pack, którym powitasz nowo zatrudnionego pracownika.

Powitaj nowego pracownika w zespole z welcome packiem

Welcome packi mogą przybierać różne formy. To niewielkie, symboliczne upominki lub duże paczki delikatesowe. Zawsze też możesz wzbogacić je o gadżety z firmowym logo, takie jak kubki, notesy czy breloki.

A co jeszcze przyda się nowej osobie w pracy? Na pewno artykuły spożywcze – kawa, która doda energii, herbata, do wypicia w przerwie na lunch, czekoladki osładzające trudniejsze momenty. Przygotowaliśmy już tysiące paczek powitalnych dla pracowników i z przyjemnością skomponujemy taki zestaw także dla Ciebie.

Zamów welcome pack, który będzie piękny i praktyczny

Zgodzisz się, że welcome pack powinien być estetyczny, miły, ale przede wszystkim praktyczny? Tworzymy takie prezenty powitalne, które przydadzą się każdemu, kto rozpoczyna pracę. Są to głównie produkty delikatesowe – słodycze, słone przekąski, napoje, ale też kubki czy filiżanki. Pamiętaj o możliwości personalizacji upominków poprzez dodanie wstążek czy naklejek z logo firmy.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę na welcome packi – skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

Call Now Button