Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Paczki Świąteczne

Świąteczne paczki dla pracowników – celebruj wyjątkowe chwile

Święta to wyjątkowy czas nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. W zakładach pracy czuć unoszącego się bożonarodzeniowego ducha, a klimatyczny wystrój nastraja do integracji i wspólnego celebrowania wspaniałych chwil.

Jako pracodawca możesz jeszcze bardziej umilić grudniowe dni swoim pracownikom, zamawiając dla nich świąteczne paczki. To tradycja w wielu miejscach pracy, kultywowana od lat lub funkcjonująca całkiem od niedawna. Faktem jest jednak, że rozdawanie paczek pracowniczych na święta jest w dobrym guście i powoli staje się standardem.

Paczki dla pracowników i ich rodzin z okazji Bożego Narodzenia

Jeśli i Ty chcesz umilić zespołowi końcówkę roku, podziękować za zaangażowanie w czynności zawodowe i po prostu złożyć serdecznie życzenia, zamów u nas świąteczną paczkę w jednym z wielu wariantów do wyboru!

Przygotowujemy paczki w różnych przedziałach cenowych, zawierające takie produkty jak kawa, herbata, słodkie i słone przekąski, syropy, filiżanki, maskotki i wiele innych do wyboru. Oferujemy:

  • Świąteczne paczki pracownicze
  • Świąteczne paczki wraz z wydaniem w firmie
  • Świąteczne paczki z dostawą bezpośredni do pracowników i klientów
  • Paczki z alkoholem
  • Świąteczne paczki dla dzieci
  • Świąteczne paczki z dodatkowym gadżetem

Z przyjemnością zaprezentujemy Ci gotowe zestawy upominkowe idealne na Boże Narodzenie, jak również stworzymy inne, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz budżetem.

Zamów u nas wyjątkowe paczki świąteczne dla pracowników

Chcesz obdarować swoich pracowników pięknymi, a zarazem praktycznymi upominkami świątecznymi? Nie trać czas na samodzielne zakupy czy komponowanie paczek. To spore obciążenie i czasochłonne zajęcie, które odrywa Cię od spraw zawodowych.

Zamiast tego zaufaj nam – przez ponad 30 lat działalności stworzyliśmy paczki pracownicze dla setek tysięcy osób dorosłych oraz dzieci. Chętnie przygotujemy coś specjalnego także dla Twoich pracowników, aby poczuli się docenieni oraz wyjątkowi.

Call Now Button