Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Paczki na Święta

Paczki świąteczne – prezenty idealne dla pracowników i klientów

Już na kilka miesięcy przed świętami warto pomyśleć o tym, jak obdarować swoich pracowników i umilić im czas radosnego oczekiwania. Czy to Boże Narodzenie czy Wielkanoc, dobrze jest przygotować efektowne upominki dla swoich specjalistów oraz ich rodzin. To nie tylko miły gest w ich stronę, ale też działanie budujące pozytywny wizerunek marki oraz lojalność względem pracodawcy. Czy działa? Na pewno, bo od lat współpracujemy z przedsiębiorstwami z całej Polski, realizując dla nich zamówienia na delikatesowe paczki świąteczne. Są one pełne pyszności, a na specjalne życzenie mogą zostać wzbogacone też o eleganckie alkohole i stylowe akcesoria.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia dostępnego asortymentu i paczek świątecznych – bożonarodzeniowych i wielkanocnych. Jednak nie są to jedyne okazje, które uświetnią nasze upominki.

Nie tylko na Boże Narodzenie – paczki na różne okazje i święta

W ciągu roku jest jednak znacznie więcej okazji do świętowania. Celebrowanie wyjątkowych dni jest jeszcze przyjemniejsze, gdy uczestnikom wręczane są miłe upominki. Dlatego zachęcamy do zamawiania paczek świątecznych także z tytułu rozpoczęcia wiosny, nowego roku, a nawet Dnia Doceniania Pracownika! (Czy wiedziałeś, że w kalendarzu pojawiło się takie święto?)

Zawartość paczki może być uniwersalna, a może też pasować do konkretnego święta, daty i okoliczności. Koniecznie zobacz, co mamy w swojej ofercie i skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić swój pomysł na prezent delikatesowy.

Zamów paczki świąteczne dla swojej firmy

Świętować można na wiele sposobów i warto to robić także w pracy. Dla integracji zespołu i zwiększania jego motywacji, a przy okazji też po to, aby promować swoją działalność i budować pozytywny wizerunek jako pracodawcy. Każdy – Ty i Twoi pracownicy osiągniecie korzyści wynikające z dawania i otrzymywania miłych upominków. Pozwól, że wykonamy je dla Ciebie z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem.

Call Now Button