Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Wydarzenia HR

Paczki prezentowe na wydarzenia HR – wyjątkowe momenty w życiu firmy

Sercem każdej firmy są pracownicy, dlatego należy pamiętać o tym, aby należycie ich doceniać i nagradzać. Kiedy nadarzają się okazje do wspólnego świętowania, dobrze jest uczcić je przy pomocy paczek prezentowanych. Wydarzenia HR zyskują dzięki nim odpowiednią oprawę, stają się ważniejsze i lepiej zapamiętywane.

Szukasz odpowiednich zestawów upominkowych z tytułu awansu pracownika, zatrudnienia nowej osoby lub przejścia na emeryturę zaufanego, wieloletniego współpracownika? Zleć nam przygotowanie HR Boxu, czyli tematycznego upominku, który ma związek m.in. ze zmianami kadrowymi w miejscu pracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie doradzimy, jaka powinna być zawartość takiego zestawu upominkowego. Wykonaliśmy ich już setki, dlatego służymy wsparciem oraz zaangażowaniem w Twój projekt.

Uczcij wydarzenie HR w swojej firmie z paczką prezentową

Kreatywna i elegancka paczka prezentowa to świetny wybór w firmie, która chce zaprezentować się z najlepszej strony. Podarowanie takiego upominku pracownikom, kontrahentom, partnerom to gest o charakterze wizerunkowym. Na pewno w ten sposób będziesz postrzegany jako profesjonalista, który dba o dobre kontakty biznesowe. Bez wątpienia też zostaniesz doceniony za swój wysiłek.

Zdajemy sobie sprawę, że w natłoku zawodowych obowiązków przygotowanie paczek na wydarzenia HR jest bardzo czasochłonne. Aby ograniczyć Twoje zaangażowanie w zakup i pakowanie produktów delikatesowych, zajmiemy się tym za Ciebie – kompleksowo, szybko i z zaangażowaniem.

Wyjątkowe prezenty na ważne firmowe okazje

Tworzymy nowoczesne lub klasyczne paczki HR na wydarzenia związane z osiągnięciami kadrowymi, pracowniczymi i innymi ważnymi w życiu firmy. Jeżeli zbliża się wydarzenie, które chcesz celebrować w ten sposób, polecamy Ci małe, średnie lub duże paczki prezentowe wypełnione artykułami spożywczymi znanych marek. Polecamy przy tym opcję personalizacji i dołożenia firmowych gadżetów sygnowanych logo Twojej firmy.

Call Now Button