Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Gadżety z LOGO

Personalizowane gadżety z logo – najlepsza reklama Twojej marki

Zastanawiasz się, jak stworzyć skuteczną reklamę, która dotrze do klientów i wywoła ich reakcję? W skomercjalizowanym świecie nie jest to proste, ale z naszą pomocą może się okazać łatwiejsze niż do tej pory myślałeś!

Od dawna działamy w branży marketingowej, projektując i wykonując na zamówienie personalizowane gadżety z logo dla firm z całej Polski. Nasza oferta to odpowiedź na Twoje potrzeby, czyli prowadzenie skutecznych działań promocyjnych. Kiedy chcesz zapaś w pamięci klientów na dłużej, podaruj im coś praktycznego, zdobionego logo i utrzymanego w charakterystycznych kolorach.

Gadżety, które pomogą Ci sprzedawać i promować

Wierzymy, że kiedy Twoja marka wchodzi w przestrzeń klienta, staje się częścią jego codziennego życia. Dlatego specjalizujemy się w tworzeniu personalizowanych gadżetów z logo, które umożliwiają Twojej marce właśnie to – obecność w codziennym życiu klientów.

Jakie gadżety z logo warto zamówić, a potem podarować ludziom związanym z Twoją firmą? Oferujemy personalizację:

  • kubków, szklanek, filiżanek,
  • breloków,
  • smyczy,
  • magnesów,
  • ręczników,
  • czapeczek, koszulek,
  • długopisów, ołówków.

Jeśli chcesz zamówić personalizację innych produktów, zapraszamy do kontaktu! Dzięki dużemu doświadczeniu i bogatemu zapleczu jesteśmy w stanie projektować i wykonywać nadruki niemal na wszystkich powierzchniach. Gwarantujemy przy tym najwyższą trwałość – technologie dobieramy z myślą o tym, aby nadruki były świetnie widoczne i miały długą żywotność.

Zamów personalizację na gadżetach firmowych

Aby gadżety firmowe miały dużą moc promowania i reklamowania na targach konferencjach i innych eventach biznesowych, powinny być odpowiednio wykonane. Na gotowych (dostępnych u nas) lub dostarczonych przez Ciebie produktach wykonujemy indywidualne nadruki – logo, napis, grafikę. W ten sposób personalizujemy je, aby ze zwyczajnych rzeczy codziennego użytku stały się źródłem informacji o Twojej firmie.

Call Now Button