Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Paczki Wielkanocne

Wyjątkowe paczki wielkanocne dla Twoich pracowników

Jak umilić świąteczne przygotowania i odliczanie do Wielkanocy pracownikom? Obdarowując ich wyjątkowymi paczkami prezentowymi! Od lat sprawdzamy ten sposób wraz z naszymi zadowolonymi klientami i jesteśmy przekonani, że upominki delikatesowe czy alkoholowe sprawdzą się także w Twojej firmie.

W Polsce zwyczaj obdarowywania pracowników z okazji świąt staje się coraz popularniejszy. Nic dziwnego, bo tym niewielkim, symbolicznym gestem możesz wzbudzić w ludziach radość i przekonanie, że pracują w najlepszym miejscu. Budowanie pozytywnego wizerunku, zaangażowania i lojalności to dodatkowe korzyści dla Ciebie. Przekonaj się, jak wiele dobrego czynią nasze paczki wielkanocne wypakowane smakołykami.

Paczki delikatesowe – sposób na udane święta w firmie

Czas okołoświąteczny w firmach bywa mocno napięty i trudny. Każdy odlicza dni do Wielkanocy, myśli o porządkach domowych, menu i świętowaniu w gronie rodziny. My wiemy, jak uprzyjemnić pracownikom czas oczekiwania, a jednocześnie wpłynąć pozytywnie na ich nastawienie i motywację do pracy.

Przygotujemy dla Ciebie paczki wielkanocne dla pracowników oraz ich dzieci. Możesz podarować im coś, co będzie nie tylko pięknie wyglądało, ale też znajdzie praktyczne zastosowanie. Wypełnione po brzegi smakołykami paczki delikatesowe to uniwersalny wybór. Są najlepsze, bo obejmują elementy, które przydadzą się każdemu i zawsze – zwłaszcza podczas Świąt Wielkanocnych. To m.in.:

  • ciastka,
  • czekolady,
  • praliny,
  • herbaty,
  • kawy,
  • alkohole

i wiele innych – w zależności od budżetu oraz indywidualnych preferencji. Możemy skomponować paczkę według Twojego zamówienia, dodając do niej świąteczny akcent, m.in. okolicznościowy bilecik czy opakowanie.

Przygotowujemy zarówno paczki dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wiemy, że Wielkanoc to wyjątkowa okazja do świętowania, dlatego możesz chcieć obdarować nie tylko pracowników, ale też członków ich rodzin. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

Call Now Button