Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Paczki PR

Paczki PR – zadbaj o wizerunek swojej firmy

Wraz z rozwojem mediów społecznościowych pojawiły się nowe sposoby promowania swojej działalności. Współpraca z influencerami wymaga jednak odpowiedniego podejścia i zachęty, którą mają stanowić paczki PR. U nas są one wykonywane także z myślą o innych działaniach wizerunkowych czy promocyjnych prowadzonych w mediach.

Wykonujemy paczki dla dziennikarzy, targów branżowych, uczestników eventów oraz klientów. Zamów u nas wyjątkowe upominki prezentowe, które dodatkowo możemy opatrzyć logo Twojej marki lub spersonalizować w inny sposób. Odpowiednio dobrana zawartość i estetyczne opakowanie są czymś, co przykuwa wzrok i zwiększa zainteresowanie ofertą. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji wypróbowania takiej formy reklamy, teraz możesz to nadrobić!

Kreatywne przesyłki PR-owe do mediów, influencerów

Prowadzisz nowoczesny biznes? Chcesz, aby Twoja oferta dotarła do szerokiego grona odbiorców i spotkała się z ich zainteresowaniem? Zamów u nas kreatywne przesyłki PR-owe dla mediów czy influencerów. Możemy skomponować je zgodnie z Twoimi wskazówkami lub dostarczyć Ci któreś z gotowych zestawów. Zawsze masz możliwość spersonalizowania ich m.in. poprzez dodanie opakowania czy bilecika z logo. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach!

Wypromuj swój biznes, wykorzystaj modne paczki PR

Paczki PR stają się coraz modniejsze i szerzej wykorzystywane przez firmy prowadzące działania reklamowe online i offline. Jeśli chcesz wypróbować je jako narzędzie:

  • marketingowe,
  • sprzedażowe,
  • promocyjne,
  • wizerunkowe

zapraszamy do współpracy. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu paczek upominkowych dla dziennikarzy, influencerów, kontrahentów. Wiemy, co powinny zawierać, aby zostały pozytywnie przez nich odebrane i zauważone. Proponujemy głównie paczki PR delikatesowe, wypełnione słodyczami, słonymi przekąskami, kawą, herbatą i alkoholami.

Dobieramy zawartość koszy prezentowych w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, jakie wydarzenie celebrujesz, jaki jest charakter Twojej działalności i podejmowanych przez nią czynności.

Call Now Button