Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Firmowe alkohole i napoje

Personalizacja firmowych alkoholi i napojów

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by Twój biznes wyróżniał się na tle konkurencji w najbardziej niebanalny, oryginalny, a zarazem gustowny sposób? A może chcesz zaskoczyć swojego partnera biznesowego, pracownika czy klienta prezentem z klasą, który zostanie zapamiętany na lata? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Oferujemy personalizację butelek z alkoholem i napojami niezawierającymi procentów. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie druku, jesteśmy w stanie przenieść Twoje logo, dedykację czy dowolny projekt na powierzchnię butelki czy jej opakowanie. Dzięki pudełku, torebce i ozdobnej etykiecie prezent nabiera jeszcze bardziej wyrazistego, ale przede wszystkim osobistego charakteru.

Stwórz prezent, który jest niepowtarzalny

Wyobraź sobie minę Twojego klienta lub partnera biznesowego, kiedy otrzyma od Ciebie butelkę dobrego alkoholu z unikatowym nadrukiem. To coś więcej niż zwykły upominek – to dowód na to, że dbasz o Waszą relację zawodową, cenisz sobie współpracę z nim i masz wobec niej duże nadzieje.

Alkohol staje się popularnym prezentem, zwłaszcza z okazji świąt, jubileuszy i innych okazji biznesowych. Ale można podarować go także osobie, z którą łączą się bardziej prywatne relacje. Urodziny, imieniny czy rocznica znajomości to tylko niektóre święta warte takiej celebracji!

Zamów u nas personalizowane nadruki na butelki i opakowania

Eleganckie alkohole można personalizować na wiele sposobów. Podarowanie ich tak po prostu klientowi czy kontrahentowi będzie miało słabszy wydźwięk marketingowy niż stworzenie wokół tego wydarzenia eleganckiej otoczki. Dzięki personalizacji opakowań, jak również ładnej oprawie, zyskasz poważanie w oczach tych, na których Ci zależy. To niezwykle ważne w biznesie – z przyjemnością pomożemy Ci w stworzeniu odpowiedniej szaty graficznej paczek delikatesowych i alkoholi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Wykonujemy personalizacje zgodnie z projektem dostarczonym przez klienta, jak również stworzonym przez naszych grafików.

Call Now Button