Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Magazynowanie

Magazynowanie – dbamy o jakość zamówionych produktów

W biznesie szybkość działania oraz bezpieczeństwo są kluczem do osiągnięcia stabilizacji oraz sukcesu. W odpowiedzi na oczekiwania klientów, którzy zamawiają u nas prezentowe paczki firmowe, wygospodarowaliśmy profesjonalne miejsca do przechowywania paczek pracowniczych, prezentów firmowych i innych wartościowych przedmiotów. Magazyny, którymi zarządzamy czekają na przyjęcie kolejnych towarów!

Bywa, że produkty do paczek pracowniczych są zamawiane z wyprzedzeniem i muszą przez pewien czas czekać na pakowanie, a potem transport. Zadbamy o to, aby spędziły ten okres w kontrolowanych warunkach, tam, gdzie są bezpieczne, odpowiednio posegregowane, ułożone i chronione przed działaniem zewnętrznych czynników. Co ważne, do naszych magazynów mają dostęp nieliczni, wyłącznie osoby posiadające prawo dostępu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi magazynowania?

  • Bezpieczeństwo – nasze centra magazynowe są wyposażone w zaawansowane systemy zabezpieczeń, które zapewniają wysoki poziom ochrony Twoich przedmiotów przed kradzieżą i uszkodzeniem. Ponadto personel obsługujący magazyn jest starannie przeszkolony, aby dbać o Twoje przedmioty z zachowaniem najlepszych standardów.
  • Elastyczność – rozumiemy, że potrzeby magazynowe mogą się różnić. Dlatego oferujemy różne opcje przechowywania – od krótkoterminowego po długoterminowy najem.
  • Dostępność – nasze magazyny są dostępne dla klientów współpracujących z naszą firmą przy projektowaniu i wykonywaniu paczek prezentowych. Zapytaj o interesującą Cię ofertę w konkretnym terminie.

Specjalizujemy się w przechowywaniu paczek pracowniczych

Paczki pracownicze wręczane z okazji awansów, świąt, urodzin czy jubileuszy muszą być dopracowane w najdrobniejszych detalach. Najwięcej radości sprawiają wtedy, gdy są zaskoczeniem. Dlatego upominki czy nagrody, które nam powierzysz są przechowywane w specjalnych sekcjach, aby zapewnić ich pełną ochronę i prywatność. Prezenty firmowe, które mają zostać wysłane do klientów lub partnerów, są traktowane z najwyższą troską, aby dotarły do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Serdecznie zapraszamy do zamawiania paczek z opcją ich dostarczania oraz magazynowania.

Call Now Button