Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Paczki na Targi

Paczki prezentowe na targi – upominki dla odwiedzających Twoje stoisko

Targi branżowe to zawsze dobra okazja do zaprezentowania swojej działalności, jak również do nawiązania nowych, intratnych kontaktów biznesowych. Jednak bywa, że konkurencja jest tak duża, że nie jesteś w stanie w pełni wykorzystać potencjału tego eventu. Czas to zmienić!

Zamawiając paczki prezentowe na targi, zyskasz przewagę na konkurencją i osiągniesz większą rozpoznawalność. Twoje stanowisko będzie cieszyło się znacznie większym zainteresowaniem niż inne, a jak wiadomo za tłumem podążają kolejni – potencjalni klienci czy partnerzy biznesowi. Gotowy na targi? Z paczkami prezentowymi ta impreza będzie Twoja!

Zestawy prezentowe dla klientów firmy

Jak dotrzeć do klientów i pozostać w ich świadomości na dłużej? Rozdawanie gadżetów marketingowych jest od dawna najlepszym sposobem na promowanie marki i jej produktów. Warto zatem odpowiednio przygotować się do wydarzenia branżowego, wystawy, targów czy innych eventów o podobnym charakterze. Zaprezentuj się w najlepszym świetle, a potem daj się lepiej poznać i zapamiętać.

Dla Twoich potencjalnych klientów i innych odwiedzających stoisko firmowe przygotowujemy okolicznościowe paczki upominkowe. Zestawy prezentowe składają się ze słodyczy i innych artykułów delikatesowych (kawa, herbata, słone przekąski). Dodatkowo możemy do nich dodać alkohole – ostateczny kształt paczki zawsze zależy od Twoich oczekiwań i budżetu, jakim dysponujesz.

Zazwyczaj paczki prezentowe na targi są mniejsze, tańsze. Zawierają elementy personalizowane – możemy dołożyć do nich gadżety z Twoim firmowym logo (długopisy, notesy, magnesy, smycze). Z przyjemnością też wykonamy opakowanie, obwolutę, wstążkę z kokardą, a nawet grawer na drewnie.

Markowe paczki prezentowe – tworzone na targi

Ładna, praktyczna paczka prezentowa to idealna kompozycja do rozdawania na targach branżowych. Jeśli zależy Ci na tym, żeby jak najlepiej się zaprezentować, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie personalizowaną paczkę lub zaproponujemy którąś ze standardowych. Dodanie niewielkich akcentów z logo dopełni całości i sprawi, że będziesz gotowy na nadchodzący event.

Call Now Button