Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Paczki na Jubileusze

Paczki prezentowe na jubileusze

Jubileusze w firmach to zazwyczaj bardzo ważne wydarzenia, świętowane w wyjątkowy sposób z iście królewską oprawą. Nic dziwnego, w końcu kolejne lata obecności na rynku, sukcesów, nowych kontraktów i klientów wymagają uczczenia. A jak to zrobić najlepiej? Podarowując tym, którzy najbardziej przyczynili się do firmowego sukcesu eleganckie paczki jubileuszowe.

Prezentujemy bogaty wybór paczek prezentowych na jubileusze – z okazji sukcesu firmy, wejścia na giełdę, kolejnego roku obecności na rynku, ekspansji zagranicznej, modernizacji biur, rozbudowy obiektów, inwestycji w nowinki technologiczne. Jest mnóstwo okazji, aby świętować, a dzięki paczkom jubileuszowym ślad po tych hucznych wydarzeniach pozostaje na długo.

Uczcij ważne wydarzenia z życia firmy

Jubileusz to zawsze ważne wydarzenie w firmie i w życiu pracowników. Szczególnie gdy pokrywa się on z rocznicą zatrudnienia czy awansem. W wielu przedsiębiorstwach jest to moment, w którym ogłasza się nominacje na wyższe stanowiska, opowiada o planach na następne lata, przybliża się dotychczasowe osiągnięcia i misję działalności. Dlatego tak istotne jest odpowiednie uczczenie eventu z pomocą starannie przygotowanych paczek.

Proponujemy wykonanie eleganckich jubileuszowych paczek prezentowych, których bazą są słodycze, przekąski, kawa, herbata. Dodatkowo możemy wzbogacić je o alkohole czy firmowe gadżety, które nam dostarczysz. Kubki, breloki, notesy i wiele innych akcesoriów ładnie wkomponujemy w zawartość prezentu, aby były gotowe do wręczenia od razu po tym, jak je od nas otrzymasz.

Zamów paczkę na jubileusz pracownika

W Twoim zespole pracują specjaliści od lat związani z firmą? Doceń ich wkład oraz wysiłek włożony w rozwój przedsiębiorstwa. Jeśli właśnie mija 5, 10, 20 lat od momentu ich zatrudnienia, podziękuj i zmotywuj do dalszej pracy. Najlepiej zrobisz to przy pomocy paczek jubileuszowych, które komponujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów delikatesowych oraz alkoholi i gadżetów firmowych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zamówienia personalizowanej oferty z wyceną!

Call Now Button