Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

PDP – Aktualności i poradniki

Paczki-swiateczne-dla-pracownikow-SLIDER-nr-1

Jakie konkretnie produkty dla pracowników magazynu i produkcji?

Udany prezent to taki, który trafia w gusta obdarowywanej osoby i sprawia jej radość. Kiedy pracodawca chce wywołać uśmiech u pracownika, może przygotować dla niego okolicznościowy upominek.

Bez wątpienia jednym z lepszych wyborów okaże się tu paczka delikatesowa, która jest po brzegi wypełniona smakołykami. Jednak często zamawiający decyduje się na dołożenie do niej akcesoriów czy gadżetów, także tych z logo swojej firmy. W tej sytuacji dobrze jest zastanowić się, czego konkretnie może potrzebować pracownik danego zespołu, w jakich warunkach pracuje na co dzień, co uczyni jego pracę wydajniejszą i umili dzień.

Dziś podpowiemy, czym obdarować osoby pracujące w magazynie czy na produkcji.

W jakich warunkach pracują pracownicy produkcji czy magazynu?

Warto zacząć od zadania sobie pytania na temat warunków, w jakich pracują pracownicy w magazynach i na produkcji. Zdecydowanie są one trudniejsze od tych, panujących w biurach.

Niekiedy na halach jest chłodno, a to obniża komfort pracy. Spada też jej wydajność bo trudno wyobrazić sobie utrzymanie efektywności i zaangażowania przez całą zmianę na stałym poziomie.

Wreszcie bywa też tak, że pomimo ustawowo gwarantowanych przerw, pracownicy magazynowi nie mogą sobie pozwolić na długie posiedzenia w pokojach socjalnych czy na stołówkach. Często jedzą w pośpiechu, a kawę pozostawiają niedopitą w kubkach.

Dlaczego o tym piszemy? Bo uzmysłowienie sobie, z jakimi wyzwaniami borykają się osoby na takich stanowiskach ułatwia skomponowanie dla nich spersonalizowanych, indywidualnych paczek pracowniczych, które faktycznie okażą się przydatne.

Gdy wiesz już, czego potrzeba Twoim pracownikom

Kiedy uświadomisz sobie, w jakich warunkach pracują Twoi pracownicy, z jakimi wyzwaniami się borykają i jakie mają potrzeby, skompletowanie paczki prezentowej, która ich zachwyci będzie znacznie łatwiejsze. Jeśli jednak nadal miałbyś problem z ustaleniem, co podarować pracownikom hali magazynowej czy produkcyjnej to:

  • zapytaj o ich potrzeby – postaw na otwartą komunikację i zachęć do udziału w anonimowej ankiecie lub w inny sposób zyskaj informacje o tym, czego potrzebują,
  • skorzystaj z naszych wskazówek – poniżej znajdziesz kilka pomysłów na to, co umieścić w świątecznej paczce pracowniczej.

Zaangażowanie w tworzenie personalizowanej paczki prezentowej przynosi szereg korzyści. Przede wszystkim pozwala na tworzenie i wzmacnianie więzi na linii pracodawca-pracownik, a także buduje atmosferę przyjaźni, zaufania, wsparcia. Jednak nie musisz osobiście komponować paczek, co mogłoby być bardzo uciążliwe zwłaszcza w większych zakładach pracy. W zamian za to znajdź firmę, która specjalizuje się w wykonywaniu delikatesowych paczek firmowych wzbogacanych o akcesoria.

Postaw na paczkę delikatesową – zobacz, dlaczego to dobry pomysł

Jako bazę paczki pracowniczej polecamy delikatesy. Smakołyki, które zostaną umieszczone wewnątrz posmakują każdemu, zwłaszcza, że można wybierać spośród wielu wariantów. Różne marki oraz typy słodkich przekąsek sprawdzą się w każdej pracy, jako dodatek do lunchu. Są na tyle uniwersalne, że cieszą się największą popularnością. Pracownik może skorzystać z nich według własnego uznania, sam lub w domu z rodziną. A jeśli jest to okres przedświąteczny, zawartość paczki może wylądować na uroczyście zastawionym stole. Szczególnie, jeśli oprócz słodyczy będzie zawierała także kawę, herbatę, a nawet alkohol.

Paczka delikatesowa jest praktyczna. Jeśli nie znasz prywatnie swoich pracowników i nie jesteś pewien, czym się interesują, jaki styl życia preferują, wybierz dla nich coś uniwersalnego. Paczki wypełnione artykułami spożywczymi to strzał w dziesiątkę i pewność, że przydadzą się osobie obdarowanej.

Co dołożyć do paczki ze smakołykami? Wybieramy najbardziej praktyczne gadżety

Po ustaleniu tego, że pracownicy zatrudnieni w magazynie czy na produkcji zazwyczaj są w ciągłym pośpiechu i pracują w stosunkowo niskich, mniej komfortowych warunkach, rozważmy, jaki prezent będzie dla nich najlepszy. Na pewno zamiast filiżanek z kruchej porcelany, wybierz kubek termiczny trzymający ciepło, a także smakołyki, które można włożyć do kieszeni i zjeść w wolnej chwili.

Wśród użytecznych przedmiotów, które mogą znaleźć się w paczce pracowniczej dla tego zespołu specjalistów są także:
  • Lunchboxy – pojemne opakowania na drugie śniadanie, w których zmieści się kanapka, owoc, baton energetyczny,
  • Termos – niezbędny do pracy w zimnej, nieogrzewanej hali lub w plenerze, gdzie nie ma możliwości zaparzenia sobie gorącej herbaty czy kawy,
  • Kubek termiczny – doskonały gadżet dla miłośników ciepłych napojów, który pozwala na zabranie kawy czy herbaty ze sobą na halę,
  • Butelki na wodę – kolejny praktyczny gadżet ułatwiający życie pracownikom hal i magazynów.

Co ciekawe te przedmioty można dodatkowo spersonalizować, np. dodają grawer, podpis z imieniem i nazwiskiem właściciela czy zajmowanym stanowiskiem. W ten sposób prezent będzie osobisty i wzbudzi wiele pozytywnych emocji.

Zostaw komentarz

Call Now Button