Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Dopakowywanie

Usługa dopakowywania – maksymalnie wykorzystany potencjał przestrzeni załadunkowej

Zastanawiałeś się kiedyś, jak możesz zoptymalizować koszty magazynowania i transportu? Jak sprawić, by Twoje produkty nie tylko doskonale się prezentowały, ale też docierały do odbiorców docelowych zawsze na czas i to w nienagannym stanie technicznym oraz wizualny? Szukasz zaufanego partnera wspierającego procesu dystrybucyjne oraz logistyczne w Twojej firmie? Doskonale trafiłeś – z przyjemnością prezentujemy Ci naszą kompleksową, profesjonalną usługę dopakowywania. Zapytaj o to rozwiązanie i skorzystaj z niego! Serdecznie zapraszamy do udanej współpracy.

Estetyka, bezpieczeństwo, ekonomia i ekologia – długa lista korzyści

Źle zaplanowany i przeprowadzony proces transportu oraz dystrybucji może narażać Cię na straty finansowe. Na szczęście z naszą pomocą możesz temu zaradzić. Udostępniona przez nas usługa dopakowywania pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń załadunkową w samochodach dostawczych oraz magazynową. Dzięki temu produkty są odpowiednio przygotowane do dystrybucji. To ważne, zwłaszcza gdy chodzi o ładne paczki pracownicze o charakterze promocyjnym czy wizerunkowym.

Oto najważniejsze zalety wynikające ze współpracy z nami i korzystania z usług dodatkowych, które oferujemy zamawiającym upominki firmowej:

  • estetyka – atrakcyjna prezencja produktów,
  • bezpieczeństwo – wysoki poziom ochrony produktów przed uszkodzeniami i zaginięciem,
  • optymalizacja kosztów – generowanie oszczędności w transporcie,
  • ekologia – mniej kursów i dostaw, mniejszy ślad węglowy,
  • oszczędność czasu – nasi eksperci wszystkim zajmą się za Ciebie.

Skorzystaj z pełnej obsługi wraz z personalizacją. W pełni dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Potrzebujesz opakowania z logo Twojej firmy czy specyficzną grafiką? Nie ma problemu! Szukasz kompleksowego wsparcia od projektu, przez wykonanie, spakowanie aż po dostarczenie? Zajmiemy się tym dla Ciebie.

Zapraszamy do współpracy!

 
Call Now Button