Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

HR Boxy

HR Box – wyjątkowy upominek dla Twoich pracowników

Pracownicy razem z Tobą tworzą sprawnie działającą firmę. Przyczyniają się do jej sukcesów na konkurencyjnym rynku, budują społeczność, która wspiera się i lojalnie reprezentuje zakład pracy. Chcąc podziękować im za wkład oraz zaangażowanie z najbliższej nadarzającej się okazji pomyśl o podarowaniu im HR Box.

To wyjątkowe paczki upominkowe dla pracowników, które skomponujemy z najwyższą starannością. Możesz wybierać spośród wielu gotowych zestawów w budżecie od 60 do nawet 150 złotych i większym. Na stronie zobaczysz przykładowe kosze prezentowe, głównie o charakterze delikatesowym. Są to ciastka, przekąski słone, kawy, herbaty, a na życzenie również eleganckie alkohole czy filiżanki. Dajemy możliwość personalizacji HR Boxów, poprzez wybranie odpowiedniego opakowania, worka, wstążki z dedykacją i logo firmowym.

Uczcij najważniejsze momenty z życia firmy dzięki HR Box

Zastanawiasz się, kiedy najlepiej wręczyć pracownikom HR Boxy? Uważamy, że każda okazja (a nawet brak okazji) są do tego dobre. Jednak standardowo, bazując na naszych obserwacjach, tego typu upominki są wręczane w przedsiębiorstwach, aby uczcić:

  • przejście pracownika na emeryturę,
  • awans pracownika w strukturach organizacji,
  • jubileusz, urodziny firmy,
  • wygrany przez pracownika konkurs,
  • ukończone szkolenie pracownicze,
  • wprowadzenie na rynek nowego produktu.

Jak widzisz jest naprawdę dużo okazji, aby powiedzieć „dziękuję/gratuluję”. Niewielki gest sprawi, że pracownicy mający swój udział w sukcesie przedsiębiorstwa poczują się ważni, docenieni.

Stworzymy wyjątkowy HR Box dla Twoich pracowników

Zmotywuj swój zespół, pokaż, jak ważny jest dla Ciebie i otoczenia. Wybierz elegancki HR Box, który składa się z wielu pysznych i praktycznych produktów znanych marek. Znajdą one zastosowanie w codziennym życiu – w domu lub pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą HR Boxów oraz innych okolicznościowych paczek prezentowych dostępnych w naszym asortymencie.

Call Now Button