Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Firmowe słodycze i produkty spożywcze

Personalizacja firmowych delikatesów – słodycze i produkty spożywcze

Chcesz wyróżnić swoją firmę na rynku? Szukasz niepowtarzalnego sposobu, aby zachwycić swoich klientów lub pracowników? Osłodzenie im życia to zawsze dobry pomysł na podarunek – z okazji świąt, jubileuszy, urodzin, a także… bez okazji. Odkryj naszą usługę personalizacji firmowych delikatesów! To opcja, z której korzystają zarówno mniejsze, jak i duże przedsiębiorstwa prowadzące skuteczne działania wizerunkowe, reklamowe oraz promocyjne. Dołącz do ich grona, zostań naszym klientem i przekonaj się, że o sukcesie w biznesie często decydują detale!

Indywidualne nadruki na personalizowanych prezentach

Słodycze mogą stanowić dodatek do paczek pracowniczych lub być ich głównym elementem. Bez względu na charakter upominku, warto dodać mu niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru. Najskuteczniej zrobisz to dzięki personalizowanym nadrukom, które możemy wykonać na opakowaniach pojedynczych lub zbiorczych, wstążkach, obwolutach na wiklinowe kosze, czy naklejkach na celofan.

Serdecznie zapraszamy do udanej współpracy – jesteśmy wykonawcą całych paczek prezentowych, jak również pojedynczych detali, które dzięki personalizacji nadają upominkom szczególnego charakteru. Zapoznaj się z dotychczasowymi realizacjami, aby zainspirować się przed stworzeniem własnego projektu.

Smakołyki z charakterem – zamów nadruk na produktach spożywczych

Nawet z pozoru zwyczajna bombonierka, czekolada czy zestaw słonych przekąsek mogą nabrać wyjątkowego charakteru. Wystarczy, że opatrzysz je personalizowanym nadrukiem z logo, obwolutą czy załączysz kartę, bilecik z dedykacją i hasłem marketingowym. Kreatywny grafik za pomocą nowoczesnych technologii zrealizuje Twoją koncepcję, abyś mógł podarować swoim klientom lub kontrahentom to, co najlepsze.

Jakie delikatesy personalizujemy? Kosze pełne słodyczy, słonych przekąsek, kawy, herbaty i alkoholu. Możemy też stworzyć nadruki na innych artykułach, zawsze dbając o ich wysoką jakość, doskonałą widoczność oraz odwzorowanie projektu. Zapraszamy!

Call Now Button