Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Projekty opakowań

Personalizowane projekty opakowań prezentowych

Szukasz wyjątkowych opakowań dla swoich upominków? To nie bez znaczenia, w jaki sposób zapakujesz przygotowane dla pracowników, klientów czy kontrahentów prezenty. Jeśli chcesz, aby były one logowane, czyli znakowane Twoim logo oraz nazwą firmy i utrzymane w konkretnej kolorystyce, zleć nam ich przygotowanie.

Od lat zajmujemy się dostarczaniem paczek prezentowych przedsiębiorstwom z całej Polski, jak również personalizacją upominków. Kiedy zależy Ci na czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym, współpracuj z nami. Zleć nam stworzenie projektu lub przedstaw własną koncepcję, a zrealizujemy ją z najwyższym zaangażowaniem.

Opakowania idealnie pasujące do upominków

Bywa, że zawartość paczki prezentowej jest na tyle nietypowa, że trudno zmieścić ją w standardowym opakowaniu. Jednak dla nas nie stanowi to żadnego problemu, bo oferujemy personalizowane, w tym także niestandardowe opakowania na prezenty. Małe, duże, podłużne, kwadratowe, okrągłe.. czegokolwiek potrzebujesz, otrzymasz to od nas! Idealnie dopasowane opakowanie podkreśla rangę oraz jakość prezentu, dlatego jest tak ważne.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, od lat wspieramy przedsiębiorców, którzy przykładają wagę do znaczenia upominków pracowniczych wręczanych z różnych okazji.

Co uwzględnia projekt opakowania prezentowego?

Opakowanie prezentowe musi być przede wszystkim reprezentacyjne, ładne i solidnie wykonane. To ono decyduje bowiem o pierwszym wrażeniu i może wpłynąć na pozytywny odbiór prezentu już w momencie jego wręczania. Nawet, jeśli zawartość jest jedynie symboliczna, estetyczne pudełeczko, worek czy torebka dodatkowo wzbogacone o logo czy napis dodadzą mu wyrafinowania.

Zapraszamy do współpracy! Dostarczamy zarówno całe paczki prezentowe firmom, jak również poszczególne ich elementy, w tym personalizowane opakowania. Mogą być one wykonane z drewna, kartonu, papieru lub folii – na każdym materialne możemy nanieść napis lub grafikę jedną z wybranych technologii. Chcesz poznać szczegóły tej usługi? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Call Now Button