Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Firma

od 1991

Historia PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)Pracujemy dla Was od 1991 r.

Zaczynaliśmy w ciężkich latach 90-tych jako sprzedawca a później, wieloletni hurtownik słodyczy. Wyrośliśmy z piwnicy połączonej z garażem. Determinacja i ambicje pozwoliły nam stworzyć siłę marki.

To właśnie wiedza o słodyczach pozwoliła nam na selekcję tego co dobre. Pomysł stworzenia prostych paczek ze słodyczami ewoluował do stworzenia firmy, która pomoże Wam, naszym klientom pokazać docenienie i zbudować najtrwalsze, pozytywne emocje.

Misja i cele

Misja i cele naszej działalności
Działamy zgodnie z przyjętymi zasadami, aby realizować misję firmy i osiągać kolejne z założonych celów. Przyświecają nam takie wartości jak:

Kapitał ludzki
Jesteśmy przekonani, że sukces firmy zależy od zaangażowania i umiejętności naszych pracowników. Inwestujemy w ich rozwój poprzez finansowanie szkoleń i programów rozwojowych, promujemy zdrową kulturę organizacyjną, która wspiera współpracę i innowacyjność. Doceniamy naszych specjalistów, oferując im szerokie możliwości rozwoju, ale też awansu w strukturach firmy. W ten sposób najlepiej wykorzystujemy ich naturalne talenty i pomagamy odkrywać nowe.

Odpowiedzialność społeczna
Angażujemy się w działania na rzecz społeczności, wspierając inicjatywy lokalne i globalne. Nasze przedsięwzięcia obejmują działania charytatywne, współpracę z organizacjami non-profit oraz działania na rzecz edukacji. Dbamy o to, aby operacje biznesowe były przeprowadzane w sposób, który jest korzystny dla otoczenia, w którym działamy.

Odpowiedzialność klimatyczna
Jako firma świadoma swojego wpływu na zmiany klimatyczne, aktywnie dążymy do zminimalizowania naszego śladu węglowego. Wprowadzamy rozwiązania, które pozwalają na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych, i angażujemy się w inicjatywy mające na celu ochronę środowiska naturalnego oraz walkę z postępującymi zmianami klimatycznymi.

Zdrowie i bezpieczeństwo
Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników, jak i klientów. Wdrażamy standardy, które gwarantują zdrowe środowisko pracy. Zwracamy szczególną uwagę na stan psychiczny i duchowy naszych pracowników, promując utrzymanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym w myśl zasad „work life balance”.

Etyczność
Przestrzegamy najwyższych standardów etycznych we wszystkich aspektach naszego biznesu. Zobowiązujemy się do uczciwości, przejrzystości i poszanowania praw człowieka. Promujemy kulturę, która nie toleruje korupcji, dyskryminacji czy innych form nieetycznego zachowania.

Multikulturowość
Jesteśmy przekonani, że różnorodność jest źródłem innowacyjności i siłą napędową sukcesu. Dążymy do tego, aby nasza firma była miejscem, w którym ludzie z różnych kultur, tradycji i doświadczeń mogą wspólnie pracować i wzbogacać nawzajem swoje doświadczenia. Stawiamy na otwartość i szacunek, tworząc przestrzeń, w której każdy może czuć się doceniany i akceptowany.

Nasze specjalizacjeRozwój buduje doświadczenie zrozumienia potrzeb

Specjalizujemy się w zleceniach wymagających sporej ilości personelu oraz przestrzeni magazynowej.

Konfekcjonujemy, dopakowujemy, segregujemy i tworzymy listy logistyczno wysyłkowe. Kontrolujemy cały proces od przyjęcia towaru pod dostawę pod drzwi klienta.

Konfekcjonowanie
93%
Logistyka
88%
Fulfillment
82%

HistoriaHistoria Naszej Marki 

PartnerzyPartnerzy, którzy nam zaufali

Call Now Button