Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Premiery i Gale

Premiery i gale – wyjątkowe prezenty, które uczczą te wydarzenia

Jesteś organizatorem gali? Wydarzenia sportowego? Premiery filmowej? Promujesz nowy produkt, serię kosmetyków lub usługi? Podobnie, jak inne okazje biznesowe również te warto wykorzystać do prowadzenia działań promocyjnych, wizerunkowych oraz sprzedażowych. W jaki sposób? Za sprawą efektowych paczek prezentowych, które wręczysz uczestnikom eventów.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu zestawów upominkowych w formie paczek lub koszy, doskonale sprawdzających się jako upominki na galach i premierach. Jeśli jesteś organizatorem tych eventów lub odpowiadasz za obsługę uczestników – rozważ tego typu akcent. To świetny sposób na uczynienie wydarzenia jeszcze bardziej spektakularnym, a także sprawienie, że zostanie ono w pamięci gości na długi czas.

Zestawy prezentowe na premiery i gale Twojej firmy

Wiemy, jak powinna wyglądać elegancka oprawa ważnych eventów biznesowych. Jeśli mowa o galach i premierach, które zazwyczaj są obchodzone uroczyście i hucznie, nabycie i rozdanie zestawów upominkowych dla uczestników okaże się najlepszym pomysłem. W ten sposób obdarowani będą pamiętali o wydarzeniu dłużej, niż tylko przez chwilę. Zwiększa się więc szansa na zbudowanie długofalowych relacji biznesowych i odniesienie szeregu innych korzyści.

Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu tematycznych zestawów upominkowych. Są one stworzone z myślą o wręczeniu uczestnikom czy gwiazdom wieczoru po zakończonym przedstawieniu. Zawierają to, co piękne i praktyczne, a więc delikatesy, wyborne alkohole, gadżety z logo firmowym. Masz własny pomysł na paczkę? Z przyjemnością go zrealizujemy!

Paczki delikatesowe – doskonałe upominki na ważne eventy

Gale, premiery i inne ważne eventy z udziałem Twojej firmy są jeszcze wspanialsze, gdy uświetnia je wręczenie upominków. Nasze eleganckie paczki delikatesowe wypełnione słodyczami, słonymi przekąskami, dobrą kawą, herbatą i alkoholem, a także gadżetami firmowymi są relatywnie tanim, a spektakularnym pomysłem na uczczenie wydarzenia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Call Now Button