Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Paczki dla Dzieci

Paczki dla dzieci – kolorowe i wesołe upominki dla najmłodszych

Z kolorowych, słodkich prezentów zawsze najbardziej cieszą się dzieci. Zatem, jeśli myślisz o obdarowaniu pracowników i ich rodzin z okazji zbliżających się świąt, postaw na paczki wypełnione smakołykami. Oczywiście nie musisz tworzyć ich sam, co jest bardzo pracochłonne. Możesz zlecić to zadanie nam, wybierając spośród kilkunastu wariantów upominków, różniących się zawartością oraz ceną.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia paczek dla dzieci. Są to nasze propozycje dla maluchów, starszaków i nastolatków, nadające się do celebrowania każdej – mniejszej i większej okazji. Szukasz czegoś na Boże Narodzenie? Dzień Dziecka? Zakończenie przedszkola lub szkoły? Doskonale się składa, bo właśnie trafiłeś do nas.

Kiedy i komu podarować paczki dla dzieci?

Paczki dla dzieci są komponowane z myślą o maluchach, które przecież kochają dobrze się bawić i z wielkim entuzjazmem podchodzą do wszystkich świąt, imprez, wydarzeń. Dlatego też zestawy prezentowe możesz zamówić niemal na każdą okoliczność:

  • rozpoczęcia lub zakończenia roku szkolnego, wakacji, obozu, półkolonii,
  • urodzin,
  • Dnia Dziecka,
  • Świąt Bożego Narodzenia lub Wielkanocy

I wielu, wielu innych okazji. Oczywiście w zależności od okoliczności zawartość paczki prezentowej dla dziecka i jej motyw czy kolor przewodni mogą się różnić. Proponujemy kalendarze adwentowe na Mikołajki czy króliczki na wiosnę. Mamy też wiele paczek o uniwersalnej zawartości, które sprawdzą się zawsze i spodobają każdemu dziecku.

Wypełnione smakołykami – idealne paczki dla dzieci

Dbamy o najlepszą prezencję i jakość naszych paczek dla dzieci, dlatego komponujemy je wyłącznie z wyselekcjonowanych składników. Są tutaj takie marki jak Milka, Kinder, Wedel, Haribo, Nimm2 oraz inne, którym ufają rodzice na całym świecie. To cała gama czekolad, plejada ciastek i kaskada cukierków oraz żelek – coś, co kochają dzieci bez względu na wiek.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia paczek okolicznościowych dla dzieci i zamówienia ich w ilości hurtowej.

Call Now Button