Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Transport

Transport – zamów prezenty firmowe z dostawą na wskazany adres

U nas nie tylko zamówisz paczki prezentowe dla pracowników, na targi czy z okazji jubileuszu firmowego. Otrzymasz też szybką i sprawną dostawę – niekiedy nawet bez żadnych dodatkowych opłat!

Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe rozwiązania w zakresie logistyki i transportu. Dzięki tej usłudze, Twoje dostawy zostaną zrealizowane z zachowaniem najwyższych standardów. Dbamy o odpowiednio solidne pakowanie zamówień, a potem ich załadunek i rozładunek. Optymalizujemy trasy przejazdów, aby jak najszybciej dotrzeć pod wskazany adres.

Gdzie i na jakich zasadach realizujemy dostawy?

Czy wiesz, że dostawa naszych prezentów może być całkowicie darmowa? W zależności od lokalizacji i wartości zamówienia, jeśli spełnione są podane wymogi logistyczne, możesz sporo zaoszczędzić na transporcie!

  • Transport w Warszawie – do zamówień o wartości powyżej 3500 zł netto, dostarczamy Twoje przesyłki na terenie Warszawy zupełnie za darmo. W dodatku, do każdego takiego zamówienia dołączamy prezent, aby podziękować Ci za zaufanie.
  • Transport na terenie Polski – przy zamówieniach przekraczających 12 000 zł netto, oferujemy bezpłatny transport na terenie całego kraju!

Troska o cały proces logistyczny i transportowy

Standardowo nasze przesyłki są pakowane i dostarczane na paletach, co gwarantuje stabilność całego ładunku i chroni przed uszkodzeniami. To gwarantuje także bezpieczeństwo i sprawność dostaw. Jednakże jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów – dostarczamy również paczki na indywidualnie ustalonych zasadach. Współpracujemy również z klientami z Unii Europejskiej, oferując przesyłki poza granicami kraju. Skontaktuj się, aby zamówić ofertę wraz z wyceną!

Ważne informacje dotyczące logistyki i transportu:

  • Wszystkie ceny podane w naszym katalogu są cenami netto. Do każdej ceny należy doliczyć 23% VAT.
  • Minimum logistyczne: Proszę zwrócić uwagę na najmniejsze liczby wskazane w naszej ofercie. Jeśli widzisz cenę 30-50, oznacza to, że minimalne zamówienie to 30 sztuk danego produktu. Skontaktuj się, jeśli chcesz uzyskać indywidualną wycenę.

Z nami Twoje dostawy są realizowane zawsze na czas, bezpieczne i w konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Call Now Button