Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Paczki na Eventy

Paczki na eventy firmowe – zaskocz uczestników spotkania

Jeśli chcesz, by Twoje spotkanie biznesowe, konferencja, szkolenie zapadły uczestnikom w pamięć, postaraj się zadbać o oprawę eventu firmowego w najdrobniejszych detalach. Oprócz oczywistych elementów takich jak catering czy nowoczesne zaplecze technologiczne, postaw na oryginalność. Niezwykle miłym akcentem okażą się paczki prezentowe – symboliczne lub duże, których zawartość będzie miła dla obdarowanych i przyda się im w codziennym życiu.

Oferujemy eleganckie paczki prezentowe o gotowej zawartości lub takie, które możesz sam skomponować.

Opcja personalizacji przydaje się szczególnie wtedy, gdy zależy Ci na dodaniu osobistego akcentu m.in. w postaci logo czy hasła firmowego. Możemy umieścić je na opakowaniu, wstążce lub bileciku. Jest także opcja dodania do paczki delikatesowej akcesoriów w postaci kubków, breloków, smyczek i wielu innych. To właśnie sprawia, że ostatecznie paczka eventowa prezentuje się oryginalnie, wzbudza dzięki temu zachwyt oraz wpływa na pozytywny odbiór całego wydarzenia.

Z jakiej okazji wręczyć paczkę eventową?

Nasze paczki na eventy firmowe są odpowiednim upominkiem na wiele okazji. Wato wybrać je po to, aby uczestnicy wydarzenia zapamiętali je na długi czas. Taki zabieg ma ogromne znaczenie wizerunkowe, poprawia relacje z partnerami, pracownikami, klientami.

Wykonujemy paczki eventowe na:

  • szkolenia,
  • konferencje,
  • spotkania biznesowe,
  • integracje,
  • jubileusze,
  • wdrożenia nowych pracowników,
  • targi branżowe i wystawy,
  • wydarzenia sportowe,
  • wydarzenia charytatywne

i wiele innych, które zakorzeniły się w tradycji Twojej firmy lub są nowym wydarzeniem w rocznym kalendarzu imprez.

Wyjątkowa paczka eventowa dla uczestników Twojego wydarzenia

Twoje wydarzenie wzbudziło zainteresowanie i okazało się sukcesem? Nie pozwól, aby jego uczestnicy o tym zapomnieli. Na zakończenie spotkania podaruj im paczki eventowe – mogą to być niewielkie boxy o bogatej zawartości lub całkiem spore upominki w formie koszy czy zestawów.

Co znajduje się w paczkach eventowych? Na pewno coś, co kojarzy się z Twoją firmą, a więc notesy, długopisy, kubki. Możesz też postawić na eko gadżety, które pokazują, że zależy Ci na ekologii i zrównoważonym rozwoju. Wreszcie delikatesy. Oferujemy bogato wypełnione paczki, w których są słodycze, kawy, herbaty, słone przekąski i wiele innych.

Call Now Button