Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.
.

Katalog Wielkanoc 2024

Skorzystaj z promocyjnej ceny jeszcze przez:
Paczki prezentowe i upominkowe, świateczne dla pracowników. Projektujemy, konfekcjonujemy, dostarczamy od 1991 r.

Jesteśmy producentem paczek pracowniczych i biznesowych. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu, magazynowaniu i logistyce.

Kontakt
Location
PaczkaDlaPracownika.pl (PDP)
Instalatorów 23, 02-237 Warszawa
Obserwuj nas

Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie – przygotujemy produkty do sprzedaży lub wręczenia

Kiedy myślisz o tym, jak Twoje produkty prezentują się na półce, pomyśl o profesjonalnym konfekcjonowaniu. Z tej usługi możesz skorzystać również wtedy, gdy zależy Ci na kompleksowym przygotowaniu upominków czy wręczeniu ich osobom zainteresowanym. W naszym wydaniu jest to coś więcej – to nie tylko proces pakowania, lecz sztuka, dzięki której Twój produkt wyróżnia się w tłumie, zyskując przewagę konkurencyjną.

Zapraszamy do współpracy, jeśli chcesz oszczędzić czas, lecz nie rezygnujesz z jakości i rozumiesz znaczenie pierwszego wrażenia w biznesie. Stworzysz doskonały efekt.

Usługi konfekcjonowania na najwyższym poziomie

Jeżeli zależy Ci na oszczędności zasobów i usprawnieniu całego procesu konfekcjonowania, skontaktuj się z nami. Od lat zajmujemy się przygotowywaniem oraz dostarczaniem paczek pracowniczych odbiorcom z całej Polski, dopasowując tempo i styl pracy do indywidualnych oczekiwań.

Prosimy jednak o to, aby większe zamówienia, szczególnie w okresach poprzedzających święta, składać z wyprzedzeniem. Pozwoli nam to jeszcze sprawniej zaplanować proces konfekcjonowania, aby zdążyć ze wszystkim na czas i pozwolić Ci na spokojnie świętować ważne wydarzenia w miejscu pracy.

Zamów usługę konfekcjonowania – jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, przyjmujemy zamówienia zarówno na małe, jak i duże zlecenia. Kompleksowo zajmujemy się ich realizacją – od zaprojektowania, przez wykonanie, spakowanie, aż po dostarczenie na wskazany adres. Konfekcjonowanie to jeden z etapów przygotowania idealnej paczki prezentowej dla pracownika, któremu poświęcamy się z dużym zaangażowaniem, perfekcjonizmem oraz estetyką.

Jednak profesjonalne konfekcjonowanie to nie tylko walory estetyczne, lecz także praktyczne. Odpowiednio zabezpieczone i opakowane paczki są należycie chronione m.in. przed uszkodzeniem. Przekonaj się, że współpraca z nami to szereg korzyści!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców zainteresowanych usługą konfekcjonowania oraz innymi, które świadczymy.

Call Now Button